Newsy
19.11.2018
Mistrzostwa Województwa do lat 18

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA DO LAT 18 - trzy medale naszych zawodników!!!

Ewa Podulka srebro, Wiktoria Kuśmierz brąz, Franek Krotowski brąz!!!

Świetny występ naszych tenisistów w wyższej kategorii wiekowej, gratulacje ????


15.07.2018
Zgrupowanie wyczynowe Redeco 26-27.07


Witamy,

 

Lower Silesian Tennis Group zaprasza zawodników wyczynowych z licencją PZT na zgrupowanie wyczynowe, które odbędzie się 26-27.07 (czwartek i piątek) w obiekcie Centrum Tenisowe Redeco we Wrocławiu.

Zgrupowanie ma charakter ściśle szkoleniowy, stąd oferta skierowana jest wyłącznie do zawodników turniejowych.

 

Na zgrupowanie wyczynowe w Centrum Tenisowym Redeco we Wrocławiu zapraszamy zawodników z każdej kategorii wiekowej.

 

Kadra trenerska w składzie: Łukasz Słodyczka (trener tenisa), Aleksander Charpantidis (trener tenisa), Tomasz Buczko (trener tenisa) oraz Przemysław Piotrowicz (przygotowanie motoryczne) jako ludzie z pasją do sportu wyczynowego oraz wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zawodników dołoży wszelkich starań, aby pobyt tenisisty na naszym zgrupowaniu był maksymalnie zoptymalizowany dla jego dalszego rozwoju.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o naszej kadrze, działalności Lower Silesian Tennis Group – zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.lstg.pl oraz fanpage ‘a na Facebooku.

 

Poniżej przedstawiamy ramowy plan zgrupowania w Centrum Tenisowym Redeco:

 

-Codzienne wyżywienie (śniadanie + obiad),

-2 jednostki treningowe dziennie

-trening motoryczny na korcie

-analiza wideo

-treningi grupowe

-sparingi zawodnicze

-konsultacja trenerska

 

Koszt zgrupowania 2-dniowego w Centrum Tenisowym Redeco to kwota 500zł.

 

Opcjonalnie istnieje możliwość wykonania testów wydolnościowych u Dr Bartosza Ochmanna jednego z najwybitniejszych polskich fizjologów sportowych, jako niezastąpione narzędzie w budowaniu planu przygotowania fizycznego zawodnika. Istnieje również możliwość wizyty u naszych fizjoterapeutów, od lat współpracujących z najlepszymi tenisistami z Dolnego Śląska.

 

Bardzo istotną informacją dla Państwa jest fakt, iż chcemy, aby trenerzy Waszych dzieci byli z nami w stałym kontakcie przed, w trakcie oraz po zgrupowaniach, celem indywidualizacji rozwoju każdego zawodnika.

 

Zgłoszenia na zgrupowanie w Centrum Tenisowym Redeco przyjmujemy do 21.07.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową na akademia@lstg.pl oraz przez formularz kontaktowy na www.lstg.pl .

 

Trenerzy

Łukasz Słodyczka

Aleksander Charpantidis

Tomasz Buczko

03.07.2018
Zgrupowanie wyczynowe w Smolcu już za nami

Pierwsze zgrupowanie w sezonie letnim już za nami! Dziękujemy rodzicom, zawodnikom za fantastyczny weekend pełen ciężkiej pracy ale też znakomitej zabawy. Zapraszamy na kolejne zgrupowanie już 27 lipca w Centrum Tenisowym Redeco!

Więcej zdjęć ze zgrupowania w Tenis Planet Smolec znajdziecie Państwo na naszym fanpage'u na Facebooku oraz Instagramie

22.06.2018
Finał Tennis Europe U16 Wiktorii Kuśmierz


Wiktoria Kuśmierz w parze z Magdaleną Świerczyńską dotarły do finału turnieju Tennis Europe do lat 16 w chorwackiej miejscowości Veli Losinij!

To pierwszy tak znaczący sukces międzynarodowy Wiktorii, który z pewnością wpłynie na jej dalszy rozwój. Do 3 rundy turnieju singlowego dotarł również nasz zawodnik Franek Krotowski , ulegając 6:7, 2:6 zawodnikowi rozstawionemu z numerem "5".

Wielkie gratulacje dla Wiktorii i Franka!

15.06.2018
Zapraszamy na inauguracyjne zgrupowanie w Smolcu


Lower Silesian Tennis Group zaprasza zawodników wyczynowych z licencją PZT na zgrupowanie weekendowe, które odbędzie się 30.06.-01.07. na obiekcie Tenis Planet w Smolcu pod Wrocławiem.

Zgrupowanie ma charakter ściśle szkoleniowy, stąd oferta skierowana jest wyłącznie do zawodników turniejowych.

Pierwszeństwo podczas zapisów na zgrupowanie mają zawodnicy z „TOP 30” rankingu Polskiego Związku Tenisowego.

Zgrupowanie w Smolcu jest pierwszym z cyklu naszych zgrupowań w sezonie letnim, kolejne będą odbywać się na terenie Wrocławia podczas tegorocznych wakacji w największych ośrodkach tenisowych takich jak Centrum Tenisowe Redeco oraz w Krzyckim Klubie Tenisowym.

 

Na zgrupowanie wyczynowe w Smolcu zapraszamy zawodników z roczników 2004-2005 oraz 2006-2007.

 

Obiekt tenisowy Tenis Planet jest pięknym oraz kameralnym ośrodkiem dysponującym trzema kortami tenisowymi oraz fantastyczną restauracją. Szef kuchni podczas zgrupowania zadba o to, aby posiłki były dostosowane do potrzeb młodego sportowca, jednocześnie będąc niezapomnianym doznaniem kulinarnym.

Kadra trenerska w składzie: Łukasz Słodyczka (trener tenisa), Aleksander Charpantidis (trener tenisa), Tomasz Buczko (trener tenisa) oraz Przemysław Piotrowicz (przygotowanie motoryczne) jako ludzie z pasją do sportu wyczynowego oraz wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zawodników dołoży wszelkich starań, aby pobyt tenisisty na naszym zgrupowaniu był maksymalnie zoptymalizowany dla jego dalszego rozwoju.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o naszej kadrze, działalności Lower Silesian Tennis Group – zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.lstg.pl oraz fanpage ‘a na Facebooku.

 

Poniżej przedstawiamy ramowy plan zgrupowania w Smolcu:

 

-Codzienne wyżywienie (śniadanie + obiad) w restauracji na kortach,

-2 jednostki treningowe dziennie

-trening motoryczny na korcie

-analiza wideo

-treningi grupowe

-sparingi zawodnicze

-konsultacja trenerska

 

Koszt zgrupowania 2-dniowego w Smolcu to kwota 500zł.

 

Opcjonalnie istnieje możliwość wykonania testów wydolnościowych u Dr Bartosza Ochmanna jednego z najwybitniejszych polskich fizjologów sportowych, jako niezastąpione narzędzie w budowaniu planu przygotowania fizycznego zawodnika. Istnieje również możliwość wizyty u naszych fizjoterapeutów, od lat współpracujących z najlepszymi tenisistami z Dolnego Śląska.

 

Bardzo istotną informacją dla Państwa jest fakt, iż chcemy, aby trenerzy Waszych dzieci byli z nami w stałym kontakcie przed, w trakcie oraz po zgrupowaniach, celem indywidualizacji rozwoju każdego zawodnika.

 

Zgłoszenia na zgrupowanie w Smolcu przyjmujemy do 23.06, jednocześnie informując, iż maksymalna liczba zawodników jest ograniczona do 16 osób.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową na akademia@lstg.pl oraz przez formularz kontaktowy na www.lstg.pl .